Upravit stránku
Jedná se o pobyt hrazený z veřejného zdravotního pojištění, během kterého je pacient v pracovní neschopnostiZdravotní pojišťovna (ZP) hradí léčení, základní stravu (plná penze základního typu) a ubytování na lůžku ve dvoulůžkovém pokoji se základním vybavením. Dvoulůžkovým pokojem se rozumí pokoj se dvěma oddělenými lůžky, z nichž každé je obsazeno jiným pacientem. Ubytování se poskytuje dle volné kapacity lázní. V případě, že budou pokoje v kategorii hrazené zdravotní pojišťovnou obsazené, lázně nabídnou pacientovi ubytování na lůžku v pokoji vyšší kategorie za příplatek (dle akreditační karty schválené ZP jsou lázně oprávněny vybírat příplatky na všech pokojích kategorie A a vyšších).
 • Přesné složení léčebných programů určí lázeňský lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu.
 • Pobyty zahrnují plnou penzi základního typu (není-li uvedeno jinak), pobyt začíná obědem a končí snídaní. Za příplatek lze dokoupit stravu výběrového typu.
 • Pacient hradí lázeňský poplatek 15 Kč / osoba / noc vyjma osob starších 70 let, držitelů průkazu ZTP / P a jejich průvodce.
 • Pokoj je k dispozici v den příjezdu od 12:00 hod., v den odjezdu je nutné uvolnit pokoj do 10:00 hod.
 • Při iniciovaném prodloužení léčení na návrh vašeho ošetřujícího lázeňského lékaře vám může být nabídnut jiný pokoj než ten, v němž jste byl/a původně ubytován/a. Rezervaci ubytování zajišťuje ošetřující lázeňský lékař.

V indikovaných případech může zdravotní pojišťovna schválit pacientovi pro pobyt v lázních průvodce, kterému hradí ubytování a stravu. Pro doprovod do lázní, který není schválen zdravotní pojišťovnou, jsme připravili nabídku léčebných a wellness pobytů.

Stáhnout katalog pobytů 2018

K dispozici je také katalog pobytů platný pro rok 2017.

 • Příplatky za ubytování

  Příplatky za ubytování 2017

  Pavilony

  Celoročně 

  1/2**1/1*
  Gočár / B0 Kč110 Kč
  Veselý, Jubilejní / A110 Kč410 Kč
  Veselý / A PLUS240 Kč540 Kč
  Pooperační pokoj (Jubilejní - č. 261 a 262)90 Kč-

  *1/1 = 1 osoba na jednolůžkovém pokoji
  **1/2 = 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji

  Příplatky za ubytování 2018

  PavilonVedlejší sezóna
  1.1. - 31.3., 1.11. - 31.12. 
  Hlavní sezóna
  1.4. - 31.10.
  1/2
  osoba/noc
  1/1
  osoba/noc
  1/2
  osoba/noc
  1/1
  osoba/noc
  Gočár / B0 Kč110 Kč0 Kč150 Kč
  Veselý, Jubilejní, Bílý / A110 Kč410 Kč150 Kč450 Kč
  Veselý / A PLUS250 Kč-300 Kč-

   

  Ceník příplatků za ubytování

 • Příplatky za stravu

  Příplatky za výběrovou stravu

  Zdravotní pojišťovna hradí v rámci komplexní lázeňské péče plnou penzi dle "lázeňského dietního systému" (racionální a dietní stravu). Výběrovou stravu je možné objednat za příplatek.

  Výběrová strava nabízí snídaně formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované. Vybíráte ze 3 různých menu dva dny předem. Součástí nabídky je i ovocný a zeleninový bufet, teplé a studené nápoje. V den nástupu se podává jednotné menu. 

  Příplatek za výběrovou stravu 2017 - 90 Kč/den

  Příplatek za výběrovou stravu 2018 - 100 Kč/den

 • Lázeňský poplatek

  Lázeňský poplatek

  Ceny nezahrnují lázeňský poplatek 15 Kč / osoba / noc vyjma osob starších 70 let, držitelů průkazu ZTP / P a jejich průvodce a jsou uvedeny včetně DPH.

Pracovní neschopnost při KLP

Komplexní lázeňskou péči čerpá pacient v době své dočasné pracovní neschopnosti, splňuje-li podmínky tohoto nároku podle ust. § 57 a násl. zákona č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění, ve znění pozdějších předpisů. Pokud pacient již není v dočasné pracovní neschopnosti, vystaví pacientovi na jeho žádost pracovní neschopnost lázeňský lékař.